Vánoce na zámku s mikulášskou nadílkou

Přijďte nahlédnout za zámecké zdi a ponořte se do kouzelné vánoční atmosféry! Datum: 2. prosince 2023 / 10:00 – 16:00. Nyní už prodej vstupenek pouze na pokladně zámku!

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 60/ROD 60/ROD2 60/ROD3 60/DOS 60/DOS2 60/DOS3 60/DIT 60/DIT2 60/DIT3 Zvolte variantu
760 Kč 760 Kč 760 Kč 250 Kč 250 Kč 250 Kč 220 Kč 220 Kč 220 Kč od 220 Kč
bg top
Tip

Informace

Přijďte zažít jedinečné vánoční kouzlo na zámku Stránov, jen kousek od Prahy. V dobových kostýmech vás herci vtáhnou do příběhu plného příprav na Vánoce, tradic a lásky. Navíc na vás čekají pohádkové aktivity – od návštěvy Mikuláše přes poslech vyprávění u Betlému až po sladké mlsání v zámecké kavárně. Tuto akci doporučujeme všem – rodinám s dětmi, milovníkům vánoční atmosféry i těm, kteří hledají netradiční zážitek. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji se slevou.

Cena zahrnuje

Program s kostýmovanými postavami včetně vstupného na zámek Stránov, tvořivé dílničky v rámci programu, včetně materiálu na výrobu , okruh s úkoly po zámeckém parku, možnost navšívit Mikuláše, čerta a anděla.

Bližší informace

Pojďte s námi prožít pohádkový příběh zamilovaného kuchaře a kuchařky. V komnatách vánočně vyzdobeného zámku Stránov, se již vše připravuje na Štědrý den. Do příprav se také zapojíme. Kuchařce pomůžeme s pečením vánočního cukroví. Kněžně pomůžeme ozdobit vánoční stromeček, dozvíme se, proč máme na stole adventní věnec a jaká tradiční jídla se podávají. Společně s knížetem zapálíme adventní svíčku, rozkrojíme jablíčko a zazpíváme si vánoční koledu.

Usměvavé služebné pomůžeme s výrobou vánočních ozdob. Tušíte, jak nakonec dopadne láskyplný příběh z kuchyně?

V dobových kostýmech na vás čekají herci, kteří vám pomohou ponořit se do kouzelné vánoční atmosféry. Nad rámec běžné prohlídky nabízíme možnost setkat se s Mikulášem, rošťáckým čertem a laskavým andělem. Mikuláš má v zásobě malé dárky, jež vám rád předá – a to nejen za vaše dobré činy, ale také za to krásné, co v každém z nás dřímá. Poblíž Betlémku v zámeckém kostele budete mít příležitost zaposlouchat se do vyprávění pastýřů o tom, jak se narodil Ježíšek. Zavítat také můžete do zámecké kavárny. Nabízí kávu, čaj, lahodné zákusky a samozřejmě tradiční české buchty, o kterých znáte z příběhů o dobrodružném Honzovi. Pokud vás buchty navnadí na malé dobrodružství, v zámeckém parku je možnost navštívit připravený zábavný okruh s řadou úkolů a jakmile rozluštíte tajenku, čeká na vás překvapení v podobě drobné odměny.

Pro bližší informace či jiný čas lze objednat kliknutím zde.

Zpět do obchodu